Резултати общинските кръгове на олимпиадите по основни учебни дисциплини

разделител

 

През месец февруари се проведоха общинските кръгове на олимпиадите по основни учебни дисциплини. Учениците, които се представиха най-добре и покриха изискванията по отделните дисциплини се класираха на областния кръг по съответните предмети. Учениците, които са класирани, са следните:

Български език и литература
Резултати от областния кръг
Деница Иванова V б клас               4.375
Жасмина Събева V б клас              3.00
Камелия Петрова VII а клас                      3.25
Люба Мицова VII а клас                3.00

Състезание за решаване на тестове по български език и литература
Резултати от областния кръг /максимален брой точки 100/
Камелия Петрова VII а клас                      91 т.
Виктория Панайотова VII а клас              80 т.
Памела Дженова VII а клас                       63 т.
Деян Димов   VII а клас                  61 т.
Ванеса Демирева VII а клас                       60 т.
Огнян Бохоров VII а клас              51 т.

Математика
Областния кръг предстои.
Тея Ивелинова Неделчева IV а клас
Александра калинова Дончева IV а клас
Георги Николаев Николов IV в клас
Деница Иванова V б клас
Кирил Илиев Герджиков V а клас
Божидара Валентинова Якова VI а клас
Златина Бориславова Цонева VI а клас
Деян Димов   VII а клас
Огнян Бохоров VII а клас
Стелиян Недев VII а клас

Химия и опазване на околната среда
Резултати от областния кръг /максимален брой точки 50/
Виктория Панайотова VII а клас              46 т.
Памела Дженова VII а клас                       43 т.
Стелиян Недев VII а клас               40 т.
Деян Димов   VII а клас                  39 т.

Физика и астрономия
Резултати от областния кръг /максимален брой точки 30/
Виктория Панайотова VII а клас              11.5 т.

Биология и здравно образование
Резултатите от областния кръг още не са представени

Памела Дженова VII а клас
Ванеса Демирева VII а клас          
Кристиян Чернев VII а клас

География и икономика
Резултатите от областния кръг още не са представени
Деница Иванова V б клас
Спартан Денов V б клас
Стилиян Сурлеков V а клас
Яница Халачева V а клас
Йоана Тодорова V а клас
Мартин Стефанов Сапунджиев VI б клас
Виктория Панайотова VII а клас 
Памела Дженова VII а клас
Ванеса Демирева VII а клас          
Иван Неделчев VII а клас
Християн Добрев VII а клас
Полина Маринова VII а клас
Иван Кръстев VII а клас
Деян Димов   VII а клас
Иван Кубаков VII а клас
Огнян Бохоров VII а клас

 

 

 
   
Начало І Прием І История І За училището І Проекти І Настоятелство І Награди І Полезни връзки І Галерия
 
©2012 All rights reserved.
Дизайн и реализация: Искра Иванова