КОНКУРСИ


Конкурс  “Защо английският език е важен за вас “-Организиран от Национална Английска Академия  с есе печели :
-Елена Вичева III в клас
Поощрителна награда печели
-Георги Николов III в клас

Национален конкурс  “Бог е любов “с есе печели
-Анастасия Николова  IIIв клас –I-ра награда

Национален конкурс  Моята България с есе печели
-Кристияна Кирилова IIIв клас –II-ра награда

 

КАТЕДРА ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТ

Основно Училище „Стефан Караджа” участва активно във всички спортни изяви на града:
Ден на предизвикателството, шосеен пробег, кросове за бележити дати и в състезанията по наредби.
По планувания спортен календар на училището целогодишно се провеждат турнири по волейбол, футбол, баскетбол. При начален курс присъстват състезания „Бързи, смели, сръчни” и други игри.
Някои от най-изявените постижения са:

Колективни игри

Мини баскетбол – I място 2005г.

Национален фестивал – мини хандбал - I място 2005г.

Национален фестивал – мини хандбал IV клас - I място 2005г.

Варненски детски фестивал по ръгби – II място 2008г.

Общински ученически игри – хандбал – II място 2008г.

Радио Варна  –  щафетна обиколка момчета и момичета  –   II място 2007г.

Мини волейбол V – VI клас – I  място 2007г.

Хандбал момчета – II място на областен турнир

Индивидуални наградиВивиан Димитрова

-Вивиян Димитрова Казакова II „в” клас– I място на международен турнир по художествена гимнастика в гр. Грац , Австрия
- Ерика Валентинова Илиева III „в” клас – акробатика - 11 медала от републикански и международни състезания, 6 пъти републиканска шампион на смесена двойка
- Елина Димитрова Стоянова III „в” клас – художествена гимнастика ансамбъл – I място на държавно първенство 2008 г.
-Деница Венциславова Иванова IV „б” клас – художествена гимнастика – II място на международно състезание 2007 г.
- Мартин Сапунджиев V “б” клас –плуване –I място Градско състезание -2008 г.
- Илиян Вълков V “б” клас – карате киокушин –II място Републиканско първенство - 2009 г.
- Георги Щерев V “б” клас – футбол - I място Републиканско първенство
- Емил Митков Цанков IV „б” клас – плуване - 15 медала от държавни и международни състезания
- Селин Иляз Неджиб IV „а” клас – акробатика – 1 златен и 2 бронзови медала от държавни състезания
- Кирил Илиев Герджиков IV „а” клас – шахмат – златен медал от държавно първенство, купа от градско състезание
- Зорница Желязкова Бъчварова II „б” клас – плуване – II място на градско състезание 2008 г.
- Ана Ивайлова Йорданова III „а” клас – плуване – IV място от държавно състезание 2008г.

1 І 2 І 3 І 4І 5І 6

 

separator

   
Начало І Прием І История І За училището І Проекти І Настоятелство І Награди І Полезни връзки І Галерия
 
©2012 All rights reserved.
Дизайн и реализация: Искра Иванова